Piękna nasza Polska cała

Pod takim hasłem ogłosiliśmy w kwietniu 2018r konkurs fotograficzny. Miał on na celu wyszukanie pięknych zakątków naszej okolicy, budzenie przywiązania do naszej „małej ojczyzny”, a co za tym idzie budowanie świadomości narodowej, pogłębianie uczuć patriotycznych. Jednocześnie poprzez taką formę działalności chcieliśmy się włączyć w obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Autorzy najciekawszych zdjęć zostali nagrodzeni, są to: Radek Bugała z klasy III, Magda Czerpak z klasy IV, Kinga Kwietniewska z klasy IV, Sebastian Bogucki z klasy IV i Karol Łukasik z klasy V. Ze zgromadzonych zdjęć powstała gazetka na korytarzu szkolnym, która będzie ozdabiać naszą szkołę przez dłuższy czas.