Jeszcze słowo o konkursach

Rok szkolny 2017/2018 obfitował w różne rodzaje konkursów, informowaliśmy, gdy nasi uczniowie odnosili sukcesy na nich. Na koniec roku szkolnego wypada wspomnieć o konkursach, które nie dawno się rozstrzygnęły, zwłaszcza te pozaszkolne. Są to:

• Powiatowy konkurs plastyczny dla klas I – III „Kolory Niepodległości” –  wyróżnienia otrzymali Amelia Dziewa z kl. III i Bartłomiej Kot z kl. I.
  • Powiatowy konkurs poetycki pod hasłem „Biłgorajskie jakie cudne” udział wzięło 9 uczniów z klas IV – VII, pisali wiersze o swojej „małej ojczyźnie”, laureatów nie mamy, ale za udział wszyscy otrzymali dyplomy.
  • Gminny konkurs plastyczny dla przedszkolaków „Zdrowie na talerzu” –  I miejsce w grupie 5-latków zajęła Ania Kwietniewska, III miejsce w grupie 5-latków Hania Lisik, III miejsce w grupie 6-latków Julek Bogucki.

Szkolne konkursy:

• Konkurs ortograficzny – szkolnym mistrzem ortografii został Maciek Maciąg z kl. VII, a laureatami Paulina Krzysztoń z kl. VII i Karol Łukasik z kl. V
  • Konkurs ekologiczny – szkolnym laureatem został Karol Łukasik z kl. V, a najlepsze wyniki w swoich klasach uzyskali Kacper Misiura z kl. IV i Kinga Zdybel z kl. VI.
  • Konkurs pięknego czytania w kl. I - Hubert Misiura, w kl. II – Amelia Nizioł – Bizuga, w kl. III – Amelia Dziewa i Katarzyna Gąbka; w kl. IV Kinga Kwietniewska, w kl. V – Karol Łukasik, w kl. VI – Katarzyna Szewczyk, w kl. VII Maciej Maciąg.
  • Konkurs czytelniczy „Wiem, bo czytałem” dla klas IV – VII, laureatami zostali: Karol Łukasik, Kinga Kwietniewska i Sebastian Bogucki.

Wszystkim uczniom dziękujemy za podjęcie dodatkowego wysiłku i udział w konkursach.