Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

No i nadszedł ten dzień, przez większość społeczności szkolnej wyczekiwany z niecierpliwością. W piątek 22 czerwca 2018r. zakończyliśmy rok szkolny 2017/2018. Zaczęliśmy, już tradycyjnie, od wspólnej modlitwy. O godz. 800 mszę św. w intencji uczniów, nauczycieli, rodziców odprawił proboszcz parafii Gilów ks. Wiesław Klimek. Nasi uczniowie aktywnie włączyli się w przebieg nabożeństwa. Szkolną uroczystość rozpoczęliśmy punktualnie o godz. 900. Przybył do nas Wójt Gminy Turobin pan Eugeniusz Krukowski. Najpierw wysłuchaliśmy wesołej części artystycznej zaprezentowanej przez grupę uczniów. Po czym pan Wójt skierował do uczniów i nauczycieli miłe słowa mówiące o zasłużonym odpoczynku po trudach nauki i nauczania oraz wręczył nagrody dla naszych trojga prymusów. Pożegnaliśmy pana Wójta, który udał się do innych szkół na tą samą uroczystość. Pani dyrektor wręczyła dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego oraz nagrody za naukę, 100% frekwencję oraz za sukcesy w konkursach. Podsumowała też w kilku słowach mijający rok szkolny mówiąc, że możemy zaliczyć go do udanych, zwłaszcza pod względem bezpieczeństwa, nie odnotowaliśmy żadnych wypadków bądź niebezpiecznych zdarzeń. Co do osiągnięć w nauce wiemy, że nie wszyscy wykorzystali możliwości, którymi są obdarzeni. Podziękowała za współpracę nauczycielom, woźnym a przede wszystkim rodzicom za aktywne włączenie się w sprawy szkolne i konkretną pomoc. Uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawczyniami, no i wakacje!