Na spektaklu teatralnym

W dniu 10 grudnia 2019r. uczniowie klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego uczestniczyły w spektaklu teatralnym wystawianym w BCK w Biłgoraju. Był to trzeci ze spektakli wystawiany przez „Teatr Moich Marzeń” z Chorzowa, w którym uczestniczyliśmy. Bajka muzyczna p.t.: „O Czerwonym Kapturku, czyli do prawdy po sznurku” to  barwna opowieść, która przeniosła widzów w krainę bajek i baśni. Widzów urzekła piękna muzyka, barwna scenografia i bezpośredni kontakt z aktorem. Dzieci miały możliwość wyrażania własnych emocji i przeżyć przez włączanie się w spektakl. Po zakończonej bajce dzieci wyszły zadowolone, a w drodze powrotnej dzieliły się wrażeniami i spostrzeżeniami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny występ.