Galeria

Zajęcia psychoedukacyjne w klasie II i III

W dniu 25 lutego 2020r. uczniowie klasy II i III uczestniczyli w zajęciach psychoedukacyjnych, które przeprowadziła pani Marta Miazga, pedagog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Biłgoraju. Zajęcia dotyczyły relacji między uczniami w klasie. Pani pedagog rozmawiała z dziećmi na temat sposobów rozwiązywania problemów i konfliktów, wyrażania własnych emocji i uczuć wobec kolegów, zachowania się w różnych sytuacjach. Dzieci dość chętnie włączały się do rozmowy, dzieliły się pomysłami i wiedzą. Opowiadały o tym co je smuci i sprawia przykrość, a co daje radość. Z ochotą wzięły udział w zabawie dramowej, która miała na celu rozpoznanie emocji, wyrażanych na twarzach  kolegów. Na podsumowanie spotkania pani pedagog życzyła wszystkim dużo pozytywnych emocji i umiejętnego rozwiązywania problemów z rówieśnikami.