Galeria

Konkurs Wiedzy Pożarniczej 2020

Jak co roku, uczniowie z naszej szkoły wraz z uczniami szkół z Turobina oraz Czernięcina uczestniczyli w 43 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. ,,Młodzież zapobiega pożarom", który odbył się 10 marca 2020 roku w Turobinie. W wyniku eliminacji szkolnych do reprezentowania naszej szkoły zostali wytypowani uczniowie z klasy VI oraz VII. Konkurs odbywał się w grupie młodszej i starszej.

Grupę I reprezentowali uczniowie z klasy VI:

1. Sebastian Bogucki

2. Marcin Łukaszczyk

3. Kacper Misiura

Grupę II reprezentowali uczniowie z klasy VII:

1.Mateusz Jachymek

2. Karol Łukasik

W wyniku gminnych eliminacji konkursowych uczeń klasy VI- Marcin Łukaszczyk zdobył  nagrodzone III miejsce. Natomiast drugi szóstoklasista Kacper Misiura zajął IV miejsce.

Serdecznie gratulujemy!