Galeria

APEL DO UCZNIÓW I RODZICÓW!

APEL DO UCZNIÓW I RODZICÓW!

 

W związku z zaistniałą sytuacją nauczyciele zwracają się do uczniów Szkoły Podstawowej w Gródkach oraz ich rodziców, żeby czas wolny od zajęć szkolnych nie był wolny od nauki. Prosimy, aby wykorzystać go do utrwalenia wiedzy i umiejętności przy pomocy podręczników, stron internetowych i innych dostępnych źródeł (np. e-podręczniki). Szczególnie apelujemy do uczniów klasy VIII, aby korzystając z przekazanych przez nauczycieli materiałów solidnie przygotowali się do egzaminu.

Rodzice!

W trosce o zdrowie swoich dzieci i całej rodziny nie zabierajcie swoich pociech do centrów handlowych, kontrolujcie czas wolny dzieci, gdzie i z kim przebywają, aby zapobiec kolejnym zachorowaniom.

Informacja Ministerstwa Edukacji Narodowej o zawieszeniu zajęć.

Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć szkolnych.

Zdalne lekcje - plan lekcji z podziałem na klasy.