Galeria

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Kończący się rok szkolny był całkiem niepodobny do poprzednich. Od 12 marca nie spotykaliśmy się na zajęciach szkolnych, a całe nauczanie przeniosło się do Internetu. Dopiero od 25 maja część uczniów z klas I – III oraz dzieci sześcioletnie przychodziły na szkolne zajęcia. I tak nadszedł 26 czerwca 2020r. – dzień zakończenia zajęć dydaktycznych. O godz. 800 w kościele w Gilowie została odprawiona, przez księdza proboszcza, msza św. w intencji nauczycieli, uczniów i ich rodziców. Nasza pani katechetka zadbała o to, by nasi uczniowie wzięli czynny udział we mszy. Następnie wychowawcy spotykali się w klasach ze swoimi wychowankami, wręczyli im świadectwa promocyjne oraz nagrody dla wyróżniających się w nauce. Pani dyrektor wręczyła nagrody od Wójta Gminy dla trzech uczennic, które rada pedagogiczna wyróżniła za osiągnięcia w tym roku szkolnym. Upominki od Wójta Gminy otrzymali też nasi absolwenci – uczniowie kończący klasę VIII. Rok 2019/2020 był rokiem trudnym dla wszystkich – uczniów, nauczycieli, a także rodziców, którzy musieli stale nadzorować zdalne nauczanie zwłaszcza młodszych uczniów. Wszystkim składamy serdeczne podziękowania za włożony trud i zaangażowanie. Życzymy udanego, bezpiecznego wypoczynku  z nadzieją na zobaczenie się po wakacjach w murach szkolnych.

Zdjęcia w galerii.